4,5
377 hodnocení

Za mě překvapivé!

Nejsem fanoušek Nutrendu, respektive u jejich sportovní výživy se stavím spíše do opozice (aneb vytříbené složení jejich proteinových tyčinek:D).. ale tyto palačinky mě příjemně překvapily! Nejen složením, ale i chuťově jsou opravdu dobré.

Přínosná recenze?

Hodnocení

Moje oblíbená směs na lívance, i když spíš z toho mám vždy jednu velkou palačinku. Ale je to rychlé a dobré.

Přínosná recenze?

Pohoda

Rychlá snídaně nebo svačina, čokoládové jsou dobré a ne moc sladké, což mi vyhovuje. Nicméně si myslím, že směs od Bodylab je lepší.

Přínosná recenze?

nejlepší palačinky ever

Za mě nejlepší směs na snídani! Stačí přidat vodu a smažím buď na kokosovým oleji nebo na sucho a palačinky, respektive lívance, jsou vynikajicí !!! Rychlá a kvalitní snídaně je na světě. Přítel si je také nemůže vynachválit :)

Přínosná recenze?

Kupuju opakovane

Mela jsem je uz xkrat a jsem spokojena s chuti i pripravou. Extra rychla snidane.

Přínosná recenze?

není co pokazit

Přínosná recenze?

Za mě nejlepší na českém trhu

Mám je ze všech nejraději. Jsou opravdu rychlé, mají skvělé složení i makra, příprava je jednoduchá a chuť opravdu výborná. Tohle se nutrendu hodně povedlo.

Přínosná recenze?

Super

Rychla a jednoducha priprava. Pri obraceni se vubec netrhaji. Urcite koupim zase.

Přínosná recenze?

Low carb perfection

This pancake mix makes pancakes which are almost indistinguishable from regular pancakes that are made with flour/eggs. They taste great and the texture is perfect! Bonus - it's so easy just to mix the powder with water and pour into a frying pan. It's my new Saturday morning breakfast treat. There are very few carbs in this mixture, which is great to be able to have proper pancakes, while I am doing Ketogenic lifestyle. I will be buying more today.

Přínosná recenze?

Nejlepší proteinové palačinky

nejchutnější proteinové palačinky co jsem měla. Snadná příprava, těsto je nadýchané prostě super..

Přínosná recenze?