4,4
556 hodnocení

Za mě překvapivé!

Nejsem fanoušek Nutrendu, respektive u jejich sportovní výživy se stavím spíše do opozice (aneb vytříbené složení jejich proteinových tyčinek:D).. ale tyto palačinky mě příjemně překvapily! Nejen složením, ale i chuťově jsou opravdu dobré.

14

Hodnocení

Moje oblíbená směs na lívance, i když spíš z toho mám vždy jednu velkou palačinku. Ale je to rychlé a dobré.

1

Pohoda

Rychlá snídaně nebo svačina, čokoládové jsou dobré a ne moc sladké, což mi vyhovuje. Nicméně si myslím, že směs od Bodylab je lepší.

1

nejlepší palačinky ever

Za mě nejlepší směs na snídani! Stačí přidat vodu a smažím buď na kokosovým oleji nebo na sucho a palačinky, respektive lívance, jsou vynikajicí !!! Rychlá a kvalitní snídaně je na světě. Přítel si je také nemůže vynachválit :)

1

Kupuju opakovane

Mela jsem je uz xkrat a jsem spokojena s chuti i pripravou. Extra rychla snidane.

1

není co pokazit

1

Za mě nejlepší na českém trhu

Mám je ze všech nejraději. Jsou opravdu rychlé, mají skvělé složení i makra, příprava je jednoduchá a chuť opravdu výborná. Tohle se nutrendu hodně povedlo.

1

Super

Rychla a jednoducha priprava. Pri obraceni se vubec netrhaji. Urcite koupim zase.

1

Low carb perfection

This pancake mix makes pancakes which are almost indistinguishable from regular pancakes that are made with flour/eggs. They taste great and the texture is perfect! Bonus - it's so easy just to mix the powder with water and pour into a frying pan. It's my new Saturday morning breakfast treat. There are very few carbs in this mixture, which is great to be able to have proper pancakes, while I am doing Ketogenic lifestyle. I will be buying more today.

1

Nejlepší proteinové palačinky

nejchutnější proteinové palačinky co jsem měla. Snadná příprava, těsto je nadýchané prostě super..

1