3,8
22 hodnocení

No, co si budeme. Je to Nutrend. Sama tuhle značku již dlouhodobě nevyhledávám kvůli kvalitě a chuti produktů. Vždy to pro mě má na jazyku nepříjemný ocásek a vůni. Ale i tak jsem riskla, že zkusím tento pudink. Hned při vysypání sáčků jsem cítila chemickou vůni, která mi nesedí. Pudink jsem musela dochutit čokoládovým flav drops a Bodylab sirupem, aby to bylo pro mě poživatelné... 250ml na množství odpovídá. Příprava rychlá.

1

Zkoušela jsem variantu čokoláda s mlékem a vůbec mi nechutnala. Hmota byla hrudkovatá, nešlo ji dobře protřepat a i chuť nebyla nejlepší.

tooop jako svača😍😍

To bylo pro mě docela zklamání, čekala jsem lepší chuť, znovu neobjednám, to je lepší koupit již hotový proteinový puding

Rychlá příprava jen se smíchá s vodou v shakeru a může se podávat v misce s oříšky nebo čímkoli, co vás jen napadne :) Skvělý zdroj bílkovin za málo kalorií

Super rychlá snídaně, nebo svačina. Chuťově je dobrý.

strašně proteinová chuť…

Zkoušela jsem všechny příchutě a jsou super. Dávala jsem je teda do mléka - s vodou jsem to netestovala. Jednoduchá příprava a narozdíl od proteinového shaku to pořádně zasytí (když na vás jde mlsná).