Optimum Nutrition Serious Mass

Optimum Nutrition Serious Mass - uživatelské recenze a hodnocení

Hard-gainery (s vyšším podílem sacharidů)

Optimum Nutrition Serious Mass - světově populární gainer

Serious Mass je vynikající přípravek napomáhající růstu svalové hmoty, který obsahuje složky nejvyšší kvality v té nejlepší kombinaci a umožňuje tak maximální svalové přírůstky. Každá dávka Serious Mass obsahuje přes 1500 kalorií, je složená především z komplexních sacharidů a kvalitních bílkovin. Proteinová směs se skládá ze syrovátkového proteinového koncentrátu, kaseinátu vápenatého a vaječného albuminu. Pro optimalizaci každého silového tréninku byl přidán kompletní vitamínový a minerální profil. Každá dávka Serious Mass zaručuje, že vaše tělo dostane ideálně vyvážený doplněk stravy pro budování svalového objemu a síly.

Optimum Nutrition Serious Mass v bodech:

  • silný gainer pro maximální výsledky
  • obsahuje glutamin, vitamíny a minerály
  • obsahuje kreatin
Hodnocení celkem
4.2 / 5
15 hodnocení
Doporučuje
87 %
13 z 15 uživatelů

Mám jahodovou příchuť. Po protřepání tvoří hrudky. Dávkování od výrobce je opravdu přehnané, odměrka je dost objemná. Chuť ujde, nic extra. Příště vyzkouším čokoládu. Složení špičkové!

Přínosná recenze?
  • čokoláda
    čokoláda

Not good for my body

After first 3 times I start using this product I felt stomach pain, something that with Reflex product never happened. So I am not saying that product is bad or not good, just doesn't my body absorb it well. As well the powder doesn't dissolve well in the water. So for those who have good experience with it, I am glad for you. Nothing to complain on AKTIN who are a very reliable, trusty and fast supplier. N.B. I am an ectomorph going daily to gym.

Přínosná recenze?
  • čokoláda/arašídové máslo
    čokoláda/arašídové máslo

jiny protein uz nechci

excellentni

Přínosná recenze?

Kvalitní výrobek. Maličko je jen problém v dávkování předepsané výrobcem (3 odměrky je opravdu až trochu moc). Ale složení / rozpustnost / cena jsou přijatelné.

Přínosná recenze?

Mám Čokoládu,zkrátka chuť dobrá a jak tvrdíte že dělá hrudky já osobně stím nemám problém (na prášek naliju vodu obratím šejkr protřepu a ani jedna hrudka), Jen dávkování opravdu přehnané

Přínosná recenze?

hodnocení 6/10, napíšu to v bodech +/-+ dobře stravitelný+ ekonomické balení- umělá chuť (jahoda)- hodně pění a špatně se rozmíchává- přepálené dávkování od výrobce

Přínosná recenze?