28
zodpovězených dotazů
Dobrý den, chci se Vás zeptat koupil jsem si tento produkt a chci ho užívat. Pracuji dlouhodobě v práci kde dělám 12 hod směny a přijdeme mi, že jsem zde hodně zhubnul. Mám 175cm a vážím 58kg. Chci se zeptat jak mám brát dávkování jestli každý den a jak často za den jestli jednou nebo vícekrát. Nebo zda si nemám koupit jiný produkt. Prosím moc o radu. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den Marku, pokud jste v práci v konstantní zátěži a pociťujete z dlouhodobého hlediska kalorický deficit, zařaďte ve třech menších dávkách rovnoměrně v průběhu dne, optimálně mezi jídly a to v dávkách 1 odměrky 167g. Do budoucna bych pak ovšem zařadil produkt s nižším glykemickým indexem a celkově s komplexem kvalitnějších surovin, kde eliminujete riziko přibírání na tukové složce, doporučuji produkt: https://aktin.cz/the-protein-works-total-mass-matrix - a to ve 2-3 denních dávách o 115g. Hezký den.
Dobrý deň, kedy budete mať znova skladom??
Dobrý denm, aktualně nedokážeme upřesnit datum dalšího doskladnění
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli můžu kombinovat creatine monohydrát 500g od aminostaru s tímhle produktem popřípadě radu jak to dávkovat. Děkuji
Dobrý den, ano bez problémů. Dle přiložených návodů klidně i společně dohromady
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy budete opět tento produkt prodávat? Děkuji.
Dobrý den, tento produkt nebudeme v dohledné době naskladňovat, doporučuji zvážit gainer: http://aktin.cz/the-protein-works-total-mass-matrix , kde je vyváženější poměr sacharidy / bílkoviny a pomáhá tak k nárustu čisté svalové hmoty za současného minimálního nárustu podkožního tuku. Tento gainer považuji za kvalitnější než Serious mass. Hezký den.
Dobrý den, dle mého názoru ano, ale doporučil bych konzultovat tento problém s jeho lékařem, který by měl poradit s řešením takového problému.
Dobrý den mám 15 ti mletého syna a chtěla jsem se zeptat jestli mu to mužů dávat je moc hubenější a moc nejí ,tak jestli je to pro něho vhodné mu to dávat aby přibral na vaze .dekuji
Dobry chtel chtel bych se zeptat muzu tento gainer davat hned po treninku ?
Dobrý den, ano můžete.
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat kdy budete mít OPTIMUM SERIOUS MASS 5450G? Děkuji za odpověď
Zdravím, produkt je znovu skladem.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude tento produkt opět dostupný.
Dobrý den, produkt by měl dorazit v začátku příštího měsíce.Hezký den.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li mohu kombinovat http://aktin.cz/kreatin/sizeandsymmetry-creatine-creapure-500g a tento gainer ? :)
Ano můžete.