12
zodpovězených dotazů
Dobrý den, je možné dávat fotbalistovi po náročném tréninku, kterému je 17 let? Díky
Ahoj, chtěl bych se zeptat jak bych měl dávkovat před tréninkem a po tréninku
Ahoj, mám důležitý dotaz - prosím vás, jaký je hlavní rozdíl mezi 2 gainery od Reflexu, tedy mezi One stop xtrem a Nutrition Instant Mass Heavy ? Vím, že se kapku liší složení a celkově dávkování a struktura prášku. Přitom jejich hustota a dávkování je diametrálně odlišné. Ale jaký je důvod? A proč značka vyrábí vlastně 2 gainery?
Přeji dobrý den, mohu poprosit o ověření, zda-li tento gainer obsahuje sladidlo acesulfam K? Ve složení to píšete (uvádějí to i jiné české e-shopy), přímo na balení se však o tomto sladidle nepíše a to ani na ofic. webu Reflex Nutrition.
Dobrý den, ráda bych si zakoupila tento gainer ale ještě nad ním trochu váham, není moc sladký (protein bodylab je na mě moc sladký a po delší době mi po něm nebylo dobře,od aktinu je to v pohodě) jak je na tom tedy tento gainer, případně máte vzorečky?
Dobrý den, chtěla bych užívat tento gainer jako doplněk stravy v množství cca 50-100g denně za účelem přibrání na váze, ale momentálně necvičím (rekonvalescence po zlomenině) Hledám nějaký chutný přípravek a ne moc sladký. Dle recenzí se mi tento zdá vhodný, jen nevím, zda mi nemůže uškodit kreatin, který přípravek obsahuje. Podle informací z internetu je gram kreatinu v mojí teoretické max denní dávce malý a škodit by neměl. Nejsem ale sportovec a nevím, zda by v mém případě tedy nebyl na škodu. Krom tohoto výrobku jsem ještě uvažovala o TPW total mass matrix, který kreatin neobsahuje a je levnější. Bude ale asi o dost sladší. Děkuji za doporučení
Dobrý den, u složení máte asi překlep u kreatinu - na 100g uvádíte 1000mg a na 300g uvádíte pouze 300mg ;)
Dobrý den, nějaká jiná příchuť než čokoláda/arašídové máslo v 5400g balení v blízké době? Děkuji...
Dobrý den, je možné užívat gainer i po expiraci? Nesníží se učinnost, chuť apod.? Děkuji za odpověď.
dobrý den chci se zeptat jak dlouho zde platí sleva :D