3
zodpovězené dotazy
Dobry den Měl bych na vás dotaz na produkt: L-Glutamine jestli se hodí na vyrysovani svalu? a je Dobre ho kombinovat s proteinem? Dekuju za odpověď Btw:prochází dopingovou kontrolou?
Dobrý den, glutamin můžete užívat jako doplněk k proteinu pro podporu anabolické fáze organismu, efektem může být vyšší ochrana svalů proti poškození při intenzivním tréninku a zároveň rychlejší regenerace. Dopingovou kontrolou tento produkt neprochází. Hezký den.
Dobry den, muzu se zeptat, kde jste k teto informaci, ze glutamin neprochazi dopingovou kontrolou, prisel? Diky
Dobrý den, tuto informaci můžete ověřit na stránkách Antidopingového výboru ČR v seznamu zakázaných látek, hezký den.
Dobry den, obavám se, ze se vyskytla chyba při návodu u dávkování. Píšete , ze jedna dávka je rovna 50 g. Nejspíše mate na mysli 5 g.
Zdravím, přesně jak píšete, za chybu se omlouváme, již jsme opravili. Děkujeme za upozornění!
Ahoj, chci se zeptat, jakou kombinaci bystem i doporučili spíše? Někde píší, že Beta alanine funguje skvěle s Kreatinem ale když jsem tu četl pár topiců tak tu někdo psal spíše o L-Glutaminu. Chci nabrat svalovou hmotu a chci být spíše vyrýsovaný. Posiluji přibližně jeden rok. Výška 187, váha 74.... Kreatin je Con-Cret... Děkuji za odpovědi
V první řadě je potřeba dobře jíst. Pro nárůst svalové hmoty je důležité dodržovat denní příjem bílkovin, který činí pro vás okolo 120 - 140g bílkovin na den. Je samozřejmě také důležité doplňovat ostatní živiny, ale s tím byste neměl mít problém. Pak se dá eventuelně vyzkoušet něco dalšího (kreatin, anabolizéry, testosteron boostery apod.). Pro začátek bych tedy být vámi volil kvalitní syrovátkový protein (Smartlabs, Scitec, phd, Reflex, PHP), pak lze využít účinnosti kreatinu (creapure - kreatin monohydrát), či před-tréninkových anablizérů (assault, c4, juggernaut).
Právě mám, MP Combat.. a ten kreatin Con-cret. Příjem bílkovin mám právě mezi tímto rozmezí. Jen mě zajímá, jestli Beta-alanine..nebo L-glutamine??? Chtěl bych z toho kreatinu vyždímat maximum
Beta-alanin je při pravidelném užívání efektivním doplňkem stravy.