Smartlabs Creatine Creapure - diskuze k produktu

Celkem dotazů
34
40 odpověď
Ještě jeden dotaz.... Na obalu se píše že mám brát 6 týdnů a potom si dat přestávku aspoň 3 týdny... je to nutné? :) Popř. jestli jo... tak po té přestávce 3 týdnů... musím dělat zase nasycovací fázi nebo už pokračovat 5 gramů denně ? Díky za odpověď.. :)
Dobrý den, po tomto vysazení by jste měl opět začít s nasycovací fází. Tato pauza by měla být dodrženo a aby se nesnižovala tolerance na kreatin a aby tělo mělo prostor zbavit se nežádoucích metabolitů. Hezký den.
Zdravím .. Chci se zepat.... Můžu tento kreatin zapít po tréninku i obyčejnou vodou z vodovodu? Nebo se to musí opravdu zapíjet např. džusem... Díky za odpověď :)
Dobrý den, můžete kreatin zapíjet i čistou vodou ovšem doporučuje se dávkovat společně s jednoduchými cukry aby bylo dosaženo efektivnější absorbce kreatinu. Hezký den.
Zdravím..to dávkování toho kreatinu..to je kdykoliv během dne nebo v určitou dobu před tréninkem? Díky :)
V den tréninku bych doporučil 5g po výkonu. V odpočinkový den 5g kdykoliv během dne.
Dobrý den, je vhodný pro vegetariány, jako například tento: CREAPURE® Creatine 100g? Díky
Ano Creapure® je vhodný i pro vegetariány.
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli mohu míchat tento kreatin s hydrem po tréninku,nebo s jiným proteinem? Děkuji M.
Ano, můžete.
Dobrý den,po pauze cca 8 týdnů, a po opětovném otevření byl creatin zvlhlý do velké hrudky(důvod-mírně naprasklé víčko po pádu). Po rozbití hroudy již není creatin tolik sypký (zůstal mírně vlhký). Moje otázka zní, konzumoval byste takový přípravek nebo raději koupil nový ? Jelikož se nejedná o cukr či mouky ale o doplňek stravy, jsem raději obezřetný. Děkuji za odpověď.
Velmi pravděpodobně je pouze navlhlý díky prasklému víčku, což je pochopitelné. Rozhodnutí nechám na vás, dávkování se nyní bude hůře odměřovat, ale to by neměl být nijak zásadní problém.
Dobrý večer může se kreatin creapure od Smart Labsu dělat se sušenou syrovátkou na lačno je to vhodné? Je to lepši tak pro tělo děkuji.
Zdravím, tuto kombinaci bych nedoporučoval. Raději zkuste pokud mohu poradit vodu nebo jakýkoliv jiný nápoj bez bublinek.
Dobrý den, chci se zeptat... bude tento creatin splňovat svou úlohu, i když budu bílkoviny a sacharidy doplňovat jen z potravin ? Děkuji za odpověď, Michal
Zdravím, ano bude.
Dobrý den chtěl bych se zeptat který produkt je lepší:MUSCLEPHARM CREATINE 300G nebo tento od smartlabs a mimochodem chtěl bych moc pochválit protein od smartlabs CHOW i kvuli spkojenosti s tímto proteinem uvažuji nad tímto kreatinem nebo od MP.A ještě bych měl dotaz jestli můžu vynechat nasycovací fázi a brát normálně od začátku do konce každý den 5g.Díky za odpověď
Oba dva kreatiny jsou slušné, já osobně bych voli klasický Creapure, pro suverénní ověřenost a deklarovanou čistotu vysoce specializovanou německou společností, která tento kreatin vyrábí. Nasycovací fázi můžete bez obav vynechat a dávkovat 5g denně po celou dobu užívání bez přerušení.
Dobrý den, používám Gainer MEX SIZE MAX 6800G a chtěl bych se zeptat, zda by se k tomu tento kreatin hodil, případně kdy ho užívat,když užívám i gainer. Děkuji.
??
Prosil bych o odpověď...
Kreatin užívejte dle doporučeného dávkování nezávisle na gaineru. Kreatin je vhodným doplňkem stravy při snaze o nabírání svalové hmoty.
Dobrý den,můžu kreatin použít do diety? Jako doplňky stravy bych zařadil BCAA a Smartlabs Hydro Traditional, plus tento SMARTLABS CREATINE CREAPURE 500G kreatin,popř. jiný...je to vhodné? Děkuji za odpověď
Ano, z mého pohledu je kreatin vhodným doplňkem do diety, mnohdy chybně nedoporučovaným. Uvedená kombinace je z mého pohledu vhodná.
Dobrý den, chtěl bych se informovat, zda mohu tento kreatin užívat na vysoký krevní tlak a beru na něj prášky, konkr. 1/2 Tolura nebo Micardis. Jinak beru i proteiny od MusclePharm Combat Powder, což nepředpokládám, že by mohlo škodit. Děkuji
Hezký den, vliv kreatinu na zvyšování kreavního tlaku není prokázán, nicméně zvýšení hmotnosti ve važbě na používání kreatinu je možné. Proto bych volil "terapeutické" dávky 2-3 g denně, které Vaše tělo využívá běžně při výkonu.
Dobrý den chci si koupit tento kreatin nejde mi o přibráni spíš o vyrysování mám 90kg. a měřím 176cm. chtěl bych vědět jestli by jste mi doporučil ještě nějaký přípravek nějaký protein nebo gainer děkuji za odpověd
Pakliže chcete vyrýsovat, chcete spalovat tuky. Kreatin lze využít díky svým benefitům na fyzický výkon. V první řadě chcete držet energetický příjem nižší jak výdej, tzn. je potřeba si hlídat stravu. Z proteinů bych doporučil koncentrát/izolát, nejlépe čistý izolát. Dobrý je Smartlabs CFM, do diety je vhodné i Hydro pro maximalizaci regenerace, taktéž čistý izolát má Scitec, BioTech, Reflex, SizeAndSymmetry a nespočet dalších firem, stačí si vybrat. Za sebe doporučuji cenově výhodné CFM od Smartlabs ve 3k balení, výborný protein, taktéž Gold Standard je vynikající volbou ve všech směrech.
dobrý den cvičím už nějakou dobu a chci si koupit tento kreatin a taky protein Smartlabs CFM 100% Whey Protein a gainer ale ještě nevím jaký tak jsem chtěl jestli by jste mi mohl poradit a trošku říct jak to mám brát četl jsem že gainer po tréninku ale protein taky tak nevím děkuji za radu
Kreatin každý den 5g, ideálně na lžičku do pusy a zapít vodou na lačný žaludek, ale to je spíš taková jistota, není ověřené, že má takové dávkování benefity oproti tomu, když si dáte například kreatin do vloček, nebo ho prostě rozmícháte v nápoji bez bublinek a vypijete třeba po jídle. Protein jste dobře zvolil, tam bych neměnil. U gainerů bych se rozhodoval mezi Royal Mass, Fusion Gainer, Oat Snack, eventuelně Instant Mass nebo B.I.G. od Nutrendu také není rozhodně špatnou volbou.
dobrý den chtěl se zeptat na vhodnou kombinaci kreatinu monohydrát třeba s nitrixem a protein a nebo jakou byste vy osobně zvolil kombinaci samozdrejmosti je strava trénink dekuji
Začal bych kreatin, protein eventuelně gainer. Pakliže máte kvalitní základní stravu, tak protein, kreatin a pre-workout (před-téninkový přípravek z kategorie anabolizéry a NO doplňky).
Dobrý den chtěl bych vědět jestli můžu tento kreatin míchat s nějakým proteinem a jestli ano tak jaký by jste mi doporučil děkuji za odpověd
Můžete si jej míchat i do proteinového nápoje, jedno jakého.
Dobrý den, mám dotaz jak se liší od sebe tyto dva kreatiny ''SMARTLABS CREATINE CREAPURE 500G'' a ''SMARTLABS CREA-TRONA® 240 KAPSLÍ'' a který by jste doporučil jako vhodnější a proč, popřípadě jiný vhodnější kreatin. Děkuji Vám a přeji hezký den
???????
Vzhledem k ceně a úžitné hodnotě bych doporučil klasický kreatin monohydrát Creapure®. Reference na Crea-Trona® jsou sice velmi kladné, až podivně kladné, ale já bych sám šel znovu od velice efektivního a levného kreatin monohydrátu.
Dobrý den, četla jsem že když budu užívat kreatin,tak to nemám míchat s kofeinem. To znamená že vůbec nemůžu pít kafe, zelený čaj a brát zelený čaj v tabletkách?
Kreatin lze užívat současně s kofeinem, tento mýtus není pravdivý.
Dobrý den, chtěl bych si zeptat zda je v pořádku, že se mi tento kreatin zcela nerozpouští i když ho míchám v předepsaném poměru. Dosud jsem užíval tabletové kreatiny takže v tomto se moc nevyznám. Děkuji za odpověď.
Je to normalni, viz muj prispevek nize, zkuste si lzicku kreatin dat do ust a zapit jej vodou nebo nejakym jinym napojem bez bublinek.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je tedy možné aplikovat tento kreatin nasypáním do pusy a následným zapitím, a zda to má nějaký vliv na funkčnost.
Ano, takto pozivat kreatin je vhodne, na ucinnost finalni to negativni vliv nema, prave naopak pozijete lepe celou davku, jelikoz pri rozmichani casto kreatin zustava po stenach a na dne sejkru.
Dobrý den, prosím Vás chtěl bych se zeptat jak dávkovat v netréninkový den.
Stejně jako v tréninkový. Kdykoliv během dne 5g zapít vodou, nebo vámi preferovaným nápojem. Nasycovací fáze je vaše volba. Pokud chcete urychlit nasycení, stačí 20g po provních cca 3-5 dní.
Zdravím,koupil jsem si u vás v obchodě SMARTLABS CREATINE CREAPURE 500G a zeptal jsem se na dávkování.Řekli mi,že si to mám dát nedřív do pusy tedy ten kreatin a pak zapít.Že prý kretin pak ztrácí učinost když se rozmíchá,je to pravda ?
Takhle lze kreatin skutečně aplikovat. To se ztrátou účinku kreatinu při rozmíchání ve vodě by eventuelně také mohla být pravda, nicméně tady se bavíme o krátkém časovém období, kdy kreatin rozmícháte a hned vypijete, v takovém případě nijak kreatin nepoškodíte ani nesnížíte jeho účinek.
děkuji za odpověď. A ještě mi řekli,že to mám zapít džusem,nebo něco co obsahuje cukr.Ale cukr je dost široký pojem. to můžu vypít třeba i mlíko,které obshauje cukr,nebo jak je to myšlené ? Stačí třeba sirup ? Nebo jde o glukozu ?
Chci se zeptat, koupil jsem si u Vás tento creatine, není mi trochu jasný to dávkování, v popisu se píše: prvních 5–7 dnů užívejte 4 dávky rovnoměrně rozdělené v průběhu dne. Jestli to chápu dobře, tak jedna dávka je jedna čajová lžička 5g, tak že za den si vezmeme celkem 20g. Po nasycovací fázi 1-2 dávky tak že 10g za den. V jedno z Vašich komentářů však čtu, že optimálním dávkování je 5g denně (vyšší dávkování je neefektivní, tělo zbytek vyloučí). Tak jak to tedy je?
První 3-4 dny můžete zařadit nasycovací fázi 20g denně (třeba 2x10g nebo 4x5g za den) a pak již pouze 5g každý den. Doporučené dávkování je ze strany výrobce, tohle je doporučení moje, které se snažím šířit na základě více zdrojů, které pokládám za relevantní v oblasti sportovní výživy.
dobry den, mam otazku ohledně toho jestli je tento vyrobek hodny pro deti. muj kamarad ...... zacal pouzivat tento vyrobek a je mu pouze 14 a vazi cca. 64 kg. ptal se me jestli je o vhodne pro deti ale ja mu neumel odpovedet tak zadam o radu zkusene jestli je vhodne tento vyrobek uz v tak nizkem veku a vaze pouzivat.. jestli nenastanou nejake vedlejsi ucinky jako stop růstu atd.... predem dekuji za odpoved
Vedlejší účinky jaké popisujete nenastanou a velmi pravděpodobně ani jiné. Tak jako tak je ale dle mého názoru v tak nízkém věku zbytečné užívat kreatin, pokud se nejedná o vrcholového sportovce a kreatin nebere na doporučení jeho fyzioterapeuta/výživového poradce.
Dobrý den, váhám mezi koupí CREA PURE ETHYL ESTER EXTRIFIT 250 KAPSLÍ a SMARTLABS CREATINE CREAPURE, který je podle vás lepší?
Jakýkoliv kreatin monohydrát pod ochranou známkou Creapure®, nejlépe vyjde právě ten od Smartlabs.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy je lepší dávat denní dávku (5g) tohoto kreatinu. Jestli po tréninku a nebo někdy kolem obědu ( Nebo před tréninkem )... Děkuji za odpověď. :-)
Na denní době nezáleží. Dejte si ho ráno na lačno, nebo po tréninku. Nejlepší je míchat kreatin čistě s vodou, měl by pak být nejlépe pro tělo využitelný, nicméně toto platí pouze v případě, že to budete dělat na lačno a alespoň půl hodiny potom nebudete nic jíst. Že by ale v takovém případě kreatin nějakým způsobem lépe ve výsledku fungoval není potvrzeno.
Dobrý den, stále váhám mezi koupí kreatinu BSN CELLMASS AVPT, MUSCLEPHARM CREATINE a SMARTLABS CREATINE CREAPURE, který z těchto zmiňovaných kreatinů by jste mi doporučil jako nejvíc vhodný pro rychlý narůst svalového objemu a síly? Předem děkuji za odpověď.
Vemte si bud MusclePharm nebo Smartlabs, oba dva jsou velmi kvalitni. Smartlabs vyjde cenove lepe, jelikoz je ho vice pri stejnem davkovani.
Dobrý den, rozhoduji se mezi tímto kreatinem a mezi REFLEX CREAPURE CREATINE 500G který z nich byste mi prosím doporučil??
Dobrý den, jsou to totožné výrobky. Doporučuji se registrovat, přihlásit a koupit tento :-).
Dobrý den, chci se zeptat jestli můžu kreatin brát společně s proteinem. Nebo to dát radši do džusu. Děkuji za odpověd
Klidně s proteinem. Ke zlepšení funkce/vstřebatelnosti kreatinu při mícháni v džusu či jiných sladkých nápojích nedochází.
Dobrý den, mám dotaz. Když budu dávat 5g denně tohoto kreatinu a doberu ho. Nebudu mít z toho nějaký vedlejší účinky? Kamarád mi říkal, že když ten kreatin doberu, tak svaly stejně splasknou a je to na nic. Nevím co je na tom pravdy, já sem kreatin ještě neužíval. Děkuji za odpověd.
Moje osobní zkušenost je taková, že v období braní kreatinu člověk vypadá lépe, což je pravděpodobně způsobeno tím, že člověku se po určité době zvýší síla a je schopen toho v posilovně odtahat více a rychleji regenerovat. Podle studií kreatin monohydrát nezvyšuje podíl vody v těle při jeho optimálním dávkování 5g denně (vyšší dávkování je neefektivní, tělo zbytek vyloučí). Zadržování vody může být způsobeno spíše tím, že si kreatin lidé míchají s vysokým množstvím jednoduchých cukrů, což také není potřeba, jelikož podle nových poznatků má kreatin stejný účinek rozmíchaný například jenom v proteinovém nápoji. Je to poměrně živá diskuze, která bude nadále pokračovat a je neustále předmětem dalších výzkumů a debat. Závěr je tedy takový, že kreatin monohydrát je velmi efektivní suplement, jeden z nejefektivnějších vůbec. Zadržování vody by při standardním užívání 5g denně nemělo proběhnout.
Dobrý den, chci se zeptat jaký kreatin je lepší? Jestli od MP nebo tenhle od Smartlabs. Pořád váhám a nemůžu se rozhodnout. Děkuji za odpověd...
Dle meho nazoru Vam oba dva poslouzi stejne dobre. Nekdo vsak rika, ze mu MusclePharm Creatine funguje lepe.
A ještě bych se potřeboval zeptat, jesli u toho MP Creatinu, je taky nasycovací fáze, nebo prostě stačí od začátku užívání MP Creatinu jedna dávka denně? A taky bych ho měl po šesti nebo po několika týdnech vysadit? Děkuji za odpověd...
Davejte 1 davku denne (5g), telo se nasyti stejne zhruba za 3-4 dny tak jako tak, neni potreba brat 20g po cely prvni tyden. Kreatin muzete jinak uzivat v davce 5g prakticky jak dlouho chcete, jelikoz zadne negativni vlivy pri dlouhodobem uzivani nejsou znamy. Ono cyklovani je spise vyrobci vytvoreny fenomen pro onu 20g nasycovaci fazi, kde snite spoustu kreatinu v kratkem casovem obdobi, proto se doporucuje davat mezi cykly pauza.
Chtel jsem se zeptat na tuto znacku, . . u vsech produktu mate dlouho vyprodano. . .jestli bude, nebude, nebo zmenila jmeno? . . .diky za odpoved
Vitalmax již nebude, firma skončila. Nyní je místo ní (pokud se nepletu) MaxxWin, který má odlišný sortiment, ale časem bude taktéž pravděpodobně zahrnut do sortimentu.
Dobrý den, měl bych otázečku ohledně dávkování. Zakoupil jsem si u vás tento creatin ''SMARTLABS Creapure 500g'' a nvm jak je to s dávkováním. Používám ještě jeden nejmenovaný gainer, který si dávám ráno a po treninku. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli tento creatin můžu zamýchat do jedné dávka gaineru (30g).. Tudíž jestli tento creatin můžu brát spolu s gainerem ráno a po treninku. Mam namysli tu ''pomalejší variantu'' dávkování, protože dnes je přesně jeden týden od toho, kdy sem začal používat kreatin tudíž sem bral tu ''rychlejší varianta''. Doufám že mi rozumíte, předem děkuji.
Rozhoduji se mezi Creapure od Smartlabs a Creapure od firmy Extrifit. Jaky je mezi nimi rozdil? Osobne trochu tihnu k Extrifit, Smartlabs moc neznam, ale proteiny maji pry dobre. Jeste bych chtel kreatin skombinovat s nejakym proteinem, jakym? Je mi 18 cvicim uz pres rok. Dekuji za odpoved.
Dobrý den, rozdíl v přípravcích je docela zásadní - Smartlabs Creapure má ochranou známku CREAPURE značící naprostou čistotu a kvalitu výrobku, Extrifit toto nemá a použí jen název. Takže určitě doporučím Smartlabs, proteinové nápoje Smartlabs jsou velcie chutné za přijatelnou cenu.