34
zodpovězených dotazů
Hola, prosím o info, jestli aplikovat před tréninkem nebo po, díky, díky
Ještě jeden dotaz.... Na obalu se píše že mám brát 6 týdnů a potom si dat přestávku aspoň 3 týdny... je to nutné? :) Popř. jestli jo... tak po té přestávce 3 týdnů... musím dělat zase nasycovací fázi nebo už pokračovat 5 gramů denně ? Díky za odpověď.. :)
Zdravím .. Chci se zepat.... Můžu tento kreatin zapít po tréninku i obyčejnou vodou z vodovodu? Nebo se to musí opravdu zapíjet např. džusem... Díky za odpověď :)
Zdravím..to dávkování toho kreatinu..to je kdykoliv během dne nebo v určitou dobu před tréninkem? Díky :)
Dobrý den, je vhodný pro vegetariány, jako například tento: CREAPURE® Creatine 100g? Díky
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli mohu míchat tento kreatin s hydrem po tréninku,nebo s jiným proteinem? Děkuji M.
Dobrý den,po pauze cca 8 týdnů, a po opětovném otevření byl creatin zvlhlý do velké hrudky(důvod-mírně naprasklé víčko po pádu). Po rozbití hroudy již není creatin tolik sypký (zůstal mírně vlhký). Moje otázka zní, konzumoval byste takový přípravek nebo raději koupil nový ? Jelikož se nejedná o cukr či mouky ale o doplňek stravy, jsem raději obezřetný. Děkuji za odpověď.
Dobrý večer může se kreatin creapure od Smart Labsu dělat se sušenou syrovátkou na lačno je to vhodné? Je to lepši tak pro tělo děkuji.
Dobrý den, chci se zeptat... bude tento creatin splňovat svou úlohu, i když budu bílkoviny a sacharidy doplňovat jen z potravin ? Děkuji za odpověď, Michal
Dobrý den chtěl bych se zeptat který produkt je lepší:MUSCLEPHARM CREATINE 300G nebo tento od smartlabs a mimochodem chtěl bych moc pochválit protein od smartlabs CHOW i kvuli spkojenosti s tímto proteinem uvažuji nad tímto kreatinem nebo od MP.A ještě bych měl dotaz jestli můžu vynechat nasycovací fázi a brát normálně od začátku do konce každý den 5g.Díky za odpověď