33
zodpovězených dotazů
Ještě jeden dotaz.... Na obalu se píše že mám brát 6 týdnů a potom si dat přestávku aspoň 3 týdny... je to nutné? :) Popř. jestli jo... tak po té přestávce 3 týdnů... musím dělat zase nasycovací fázi nebo už pokračovat 5 gramů denně ? Díky za odpověď.. :)
Dobrý den, po tomto vysazení by jste měl opět začít s nasycovací fází. Tato pauza by měla být dodrženo a aby se nesnižovala tolerance na kreatin a aby tělo mělo prostor zbavit se nežádoucích metabolitů. Hezký den.
Zdravím .. Chci se zepat.... Můžu tento kreatin zapít po tréninku i obyčejnou vodou z vodovodu? Nebo se to musí opravdu zapíjet např. džusem... Díky za odpověď :)
Dobrý den, můžete kreatin zapíjet i čistou vodou ovšem doporučuje se dávkovat společně s jednoduchými cukry aby bylo dosaženo efektivnější absorbce kreatinu. Hezký den.
Zdravím..to dávkování toho kreatinu..to je kdykoliv během dne nebo v určitou dobu před tréninkem? Díky :)
V den tréninku bych doporučil 5g po výkonu. V odpočinkový den 5g kdykoliv během dne.
Dobrý den, je vhodný pro vegetariány, jako například tento: CREAPURE® Creatine 100g? Díky
Ano Creapure® je vhodný i pro vegetariány.
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli mohu míchat tento kreatin s hydrem po tréninku,nebo s jiným proteinem? Děkuji M.
Ano, můžete.
Dobrý den,po pauze cca 8 týdnů, a po opětovném otevření byl creatin zvlhlý do velké hrudky(důvod-mírně naprasklé víčko po pádu). Po rozbití hroudy již není creatin tolik sypký (zůstal mírně vlhký). Moje otázka zní, konzumoval byste takový přípravek nebo raději koupil nový ? Jelikož se nejedná o cukr či mouky ale o doplňek stravy, jsem raději obezřetný. Děkuji za odpověď.
Velmi pravděpodobně je pouze navlhlý díky prasklému víčku, což je pochopitelné. Rozhodnutí nechám na vás, dávkování se nyní bude hůře odměřovat, ale to by neměl být nijak zásadní problém.
Dobrý večer může se kreatin creapure od Smart Labsu dělat se sušenou syrovátkou na lačno je to vhodné? Je to lepši tak pro tělo děkuji.
Zdravím, tuto kombinaci bych nedoporučoval. Raději zkuste pokud mohu poradit vodu nebo jakýkoliv jiný nápoj bez bublinek.
Dobrý den, chci se zeptat... bude tento creatin splňovat svou úlohu, i když budu bílkoviny a sacharidy doplňovat jen z potravin ? Děkuji za odpověď, Michal
Zdravím, ano bude.
Dobrý den chtěl bych se zeptat který produkt je lepší:MUSCLEPHARM CREATINE 300G nebo tento od smartlabs a mimochodem chtěl bych moc pochválit protein od smartlabs CHOW i kvuli spkojenosti s tímto proteinem uvažuji nad tímto kreatinem nebo od MP.A ještě bych měl dotaz jestli můžu vynechat nasycovací fázi a brát normálně od začátku do konce každý den 5g.Díky za odpověď
Oba dva kreatiny jsou slušné, já osobně bych voli klasický Creapure, pro suverénní ověřenost a deklarovanou čistotu vysoce specializovanou německou společností, která tento kreatin vyrábí. Nasycovací fázi můžete bez obav vynechat a dávkovat 5g denně po celou dobu užívání bez přerušení.
Dobrý den, používám Gainer MEX SIZE MAX 6800G a chtěl bych se zeptat, zda by se k tomu tento kreatin hodil, případně kdy ho užívat,když užívám i gainer. Děkuji.
??
Prosil bych o odpověď...
Kreatin užívejte dle doporučeného dávkování nezávisle na gaineru. Kreatin je vhodným doplňkem stravy při snaze o nabírání svalové hmoty.