4,5
178 hodnocení

Další super fitness chipsy na trhu – Už jsem vyzkoušela několik značek takovýchto chipsů, některé byly lepší, některé horší. Za mě zatím vedou chipsy od Nutrendu (zejm. příchuť Juicy steak) a musím říct, že tyto chipsy jsem hned po těch od Nutrendu zařadila momentálně na druhé místo, a to jen kvůli příchuti. Jinak strukturou jsou parádní, moc mi chutnaly. Bylo by super, kdyby udělali i další příchutě. Mohu jen doporučit, já si je domů nakoupila hned ve velkém množství, uvidíme, jak dlouho vydrží :-D

1

Až moc dobré.. – Mohu jen doporucit (a zaroven i ne, jsou az moc navykove). Obe prichute povedene, nemastne a krasne krupave :)

1

Výborný !! – Hodně mě to překvapilo, opravdu skvělá chuť a zasytí.

1

Dobre – Chut dobra,lepsi nez kterekoliv od Nutrendu

1

Určitě lepší, než obyčejné brambůrky – Určitě zkusím i v dalších příchutích. Ale zakysaná smetana byla dobrá. Hodí se k televizi, nebo když máte prostě chuť na něco slaného :-)

1

dokonalý – Chipsy jsem nikdy nějak moc nemusela, ale těchto bych se užrala :D nevím jak ostatní příchutě, ale bbq,paprika super. Oproti normálním chipsům nejsou přesolené ani mastné.

1

Výborné – miluju tuhle příchuť, kupovala bych si je pořád.

1

veľmi dobré – strukturou spíš křupky jako chipsy, chuťově moc fajn, čekala jsem že budou pikantnejší

1

Jako normální brambůrky – Zkoušela jsem spoustu proteinovych chipsu ale tyhle jsou za mě jednoznačně chuťově nejlepší. Necítím z nich žádnou pachuť ani nic podobného připomínají mi dost klasické chipsy ze supermarketu. Mňam rozhodně jsem si je neobjednávala naposledy

1

Výborné, dlouho jsem neměla tak dobré chipsy

1