4,9
24 hodnocení

Je to super svačinka, chutná dokonce i mému příteli, který tyhle "zdravé" věci moc nemusí. Plátky kokosu jsou skvělé. Velka hnízda jsem snědla jen tak a ta rozdrolená zalila proteinem s mlíkem a bylo to taky moc dobré. Je to opravdu hodne návykové :D

Při prvním soustu mě překvapilo, že jsem cítila docela výraznou slanou chuť. Dala jsem je do mléka, takže když jsme je v mléce chvíli nechala, už jsem slanost skoro necítila. Líbí se mi je že šufan česká značka a skládá se opravdu z kvalitních surovin. Upřímně ale nevím, jestli bych si kokosová hnízda koupila znovu. Ještě zkusím jen jako křupání a uvidíme.

Nejlepší z nejlepších! Při otevření nového balení člověka nejprve dostane úžasná vůně kokosu. Následně se podívá na složení, které obsahuje základní a prosté ingredience. Při ochutnání už se jednoduše zamiluje. Za mě nejvíce #top byly KOKOSOVÁ HNÍZDA S KLIKVOU. Ty už jsou přetransformované do nových příchutí, na jejichž ochutnávku se neskutečně těším! #sufanlove

Jsou výborný, ale vadí mi chvílemi sůl, kterou v tom cítím.

Šufan je jedna z našich nejlepších značek a všechny výrobky od nich se vyznačují vysokou kvalitou a vynikající poctivou chutí. A kokosová hnízda nejsou výjimkou. Mají jen jednu nevýhodu - po otevření sáčku mizí zatraceně rychle. :D Já je mám nejradši jen tak na křupání.

Výborná svačina/ snídaně/ cokoliv! Opravdu výrazná chuť kokosu, chutná to jak vánoční kokosky. Moc doporučuji vyzkoušet všem, co milují kokos!