Nyní je to na vás! #AktinHledaAtlety

Nyní je to na vás! #AktinHledaAtlety

Lucie Minářová
Lucie Minářová před 2 lety

O prázdninách se cvičilo, makalo, výletovalo, ale co hlavně - natáčelo. Před dvěma týdny jsme vám představili finálovou pětku soutěže Aktin hledá atlety, se kterou nás následně čekalo seznamování a natáčení, abychom je prostřednictvím videomedailonků mohli představit i vám, porotě.

 

Kdo tedy o pozici nového Aktin atleta bojuje? Pojďme si silnou pětici představit!

 

1. Matěj Novák

 

Matěj je letošním mistrem republiky a bude také nadějí české juniorské kulturistiky na nadcházejícím mistrovství Evropy. Jeho snem je otevřít si vlastní posilovnu, kde by mohl předávat své zkušenosti mladým.

> Matějův medailonek

 

 

2. Filip Ondrášek

 

Filip je bývalý hráč hokejové Komety Brno, nyní prvoligový quarterback a hrdý reprezentant v americkém fotbalu. Jeho cílem je pomoci zviditelnit tento sport plný rychlosti, tvrdosti a odhodlání.

> Filipův medailonek

 

 

3. Patrik Michel

 

Patrik je bývalý zápasník, který je v současnosti všestranným sportovcem, jehož prioritou je komplexnost a odborný přístup k pohybu. Jeho snem je vybudovat sportovní komplex zaměřený na multifunkční trénink a regeneraci.

> Patrikův medailonek

 

 

4. Adam Zubek

 

Jeden z předních českých závodníků crossfitu Adam trénuje ve svém vlastním horském Stodola Gymu. Dokazuje tak, že pouze skutečná dřina a úsilí jsou klíčovými faktory k dosažení elitní výkonnosti.

> Adamův medailonek

 

 

5. Jiří Vacík

 

Jiří je jednou z našich nejvýraznějších osobností a propagátorem OCR - extrémních překážkových běhů. Dělá vše pro to, aby se jednou zařadil mezi světovou špičku.

> Jirkův medailonek

 

 

Celá pětice si jde pevně za svými sny a nechybí jim ani pozitivní přístup s neustálým úsměvem na tváři. Jednoduše jsme vybrali pět sympaťáků a jsme docela rádi, že vybírání vítěze nakonec nepadne na naše triko.

 

Jakým způsobem se tedy bude vítěz vybírat? Vše nyní předáváme do vašich rukou. Ke každému atletovi jsme vám přidali i YouTube link na jeho medailonek, u kterého bude hlasování probíhat. Ten, který do příští středy 13. září získá největší počet “likes” neboli palců nahoru u jeho videa, se stane novým Aktin atletem. Kromě minimálně ročního spozoringu, se vítěz stane součástí našeho týmu sportovců, získá výživové poradenství, podporu na našich sociálních sítích a jistě se s ním ještě několikrát setkáte.

 

Tak pojďte do toho, hoďte palec vašemu favoritovi a již příští čtvrtek se dozvíme jméno vítěze!

Diskuze

Diskuze prozatím neobsahuje žádné příspěvky.