Kdo je Furious Pete?

Aktin Redakce
Aktin Redakce 25. 3. 2015
Líbí se mi Komentáře Uložit článek
Kdo je Furious Pete?

Uznáváme spoustu kulturistů, dietologů nebo trenérů. Nicméně občas se ve světě fitness objeví i člověk, který nic z tohoto nedělá a přesto je oblíbený a lidé ho vyhledávají. Jedním z nich je i Furious Pete. Všežravec na entou. 

Kdo je Furious Pete? 

Znáte toho šíleného jedlíka z populárních amerických streamových sítí nebo veletrhů, na kterých se objevuje? Nikdy nestál na soutěžním pódiu, přesto ho zná celý svět a dívá se na jeho kanál na youtube. Furious Pete se proslavil zejména svojí žravostí, která vstoupila i do definice jeho jména. 

Pokud si najdeme nějaké údaje právě o tomto fitnessákovi. Vidíme, že ho definují jako fitness nadšence, dokonce fitness experta, ale také jako soutěžního jedlíka. Narodil se v Kanadě, nicméně z jeho jména, které je ve skutečnosti Peter Czerwinski, poznáte, že se jedná původem o rodinu z Evropy. Dokonce polské národnosti. Disponuje tedy jak kanadským, tak i polským pasem.  Narodil se v roce 1985. 

Jeho život se začal okolo jídla točit v podstatě od mala. V této době se zapletl do nemoci, která ho zřejmě ovlivnila na celý život, a to včetně jeho aktuální profese. Tou chorobou se stala anorexie, se kterou se dostal do Torontské nemocnice pro nemocné děti. Z nemoci se i díky kulturistice dokázal dostat, což mu zřejmě i zachránilo život. V této době si na sobě všiml zajímavého faktu, trávil lépe, než jeho vrstevníci. Byl také schopen zvládnout delko větší porce. 

Právě zde započala jeho kariéra profesionálního jedlíka. Od té doby se zúčastnil více jak 60ti soutěží v pojídání různých pochutin a potravin. To vyústilo v zisk devíti titul a rekordů v Guinesově knize rekordů, a to včetně snědení celé syrové cibule za 43 sekund, spořádání sedmnácti banánů za dvě minuty, snědení 15ti hamburgerů za 10 minut nebo vypití 750 ml olivového oleje za 1 minutu. Opravdu slušné kousky, nemyslíte? 

Ve fitness se poté prosadil díky své spolupráci se serverem bodybuilding.com, ale také díky natáčení svých vlastních pořadů na portálu Youtube.com, kde si můžete najít Peteho kanál. 

Aby toho však nebylo málo, v roce 2014 Furious Pete oznámil na svém youtube kanálu, že má rakovinu varlat. O několik málo dní později požádal svoji přítelkyni o ruku a vzal si ji. O několik měsíců později pak s veselejší tváří oznámil vyléčení se z rakoviny. Takže přesně takový je Furious Pete. I přes špatný osud bojuje dál. My jsme pro vás připravili jeho nejlepší jídelní kousky. Podívejte se společně s námi. 

zdroj: youtube.com

Přidej se k 39 tis. odběratelů

Každému z nich jednou týdně vybíráme ty nejlepší články, které jsou určeny 100% právě jemu.

Odebírat
Líbí se mi Uložit článek