Řazení

Domácí HIIT trénink celého těla pro ženy #makamdoma

Aktin Redakce
Aktin Redakce před 21 hodinami
1

Pokud jsme zdraví a netrápí nás žádné zdravotní obtíže, momentálně nám nezbývá nic jiného než cvičit doma. Že vás trénink s vlastním tělem nebaví? Zkuste zkrátit pauzy a přidat na intenzitě. Výsledek vás překvapí.

Domácí HIIT trénink celého těla pro muže #makamdoma

Aktin Redakce
Aktin Redakce před 3 dny
1

Pokud jsme zdraví a netrápí nás žádné zdravotní obtíže, momentálně nám nezbývá nic jiného než cvičit doma. Že vás trénink s vlastním tělem nebaví? Zkuste zkrátit pauzy a přidat na intenzitě. Výsledek vás překvapí.

Rozbij tréninkový stereotyp a zamakej si doma s elitními českými vojáky

Aktin Redakce
Aktin Redakce před 3 dny
1

Donutit se cvičit doma, to je někdy nadlidský úkol způsobený i tréninkovou rutinou. Co takhle tuto tréninkovou rutinu zbourat a zacvičit si podle výsadkářů, elitního praporu české armády?

Jak se přinutit ke cvičení doma, i když to nenávidíš

Agáta Szturcová
Agáta Szturcová před 3 dny
1

Ach jo, už otvírají ty gymy? Ještě nějakou chvíli prý ne, tak se z toho domácího cvičení pojďme nezbláznit a vytěžit z toho maximum.

7 sportovních filmů, které tě zvednou ze židle!

Ondřej Klein
Ondřej Klein před 4 dny
5

Těchto 7 filmů vám ukáže, že nic není nemožné a člověk musí jen chtít a hlavně musí chtění proměnit v činy! Nabijte se pořádnou dávkou motivace, díky které budete mít chuť uběhnout maratón v rekordním čase.

Konec výmluvám! S tímto HIIT tréninkem vytvarujete sexy postavu i doma

Aktin Redakce
Aktin Redakce před 5 dny
3

Znáte vysoce intenzivní intervalový trénink HIIT? Pokud ne, račte se seznámit – po tomhle cvičení s Míšou Mrázkovou další den zjistíte, že vás bolí svaly, o kterých jste předtím ani nevěděli.

Proč nikdy nebudu vypadat jako profesionální modelky a modelové z Instagramu?

Adéla Nejedlá
Adéla Nejedlá před 6 dny
3

Ve světě internetu se může zdát vše bez jediné chybičky. Denně projíždíme feedy našich oblíbenců a rozplýváme se nad jejich dokonalostí. Je tomu ale skutečně tak, jak nám ukazují skvěle nasvícené fotografie?

Pauza od cvičení: Za jak dlouho začnou mizet svaly a dá se tomu zabránit?

Petr Loskot
Petr Loskot před 7 dny
5

Přijdeme během dovolené o nějaké svaly, když přestaneme cvičit? A jak dlouhá taková pauza musí být? Na tyto palčivé otázky si dopovíme v dnešním článku.

Aktin Vegan Protein Bar
Aktin Magnesium

Vitaminy a minerály jako doplňky stravy: Na co si dát pozor?

Petr Loskot
Petr Loskot před 8 dny

Vybrat kvalitní multivitamin a multiminerál dá pořádně zabrat! Kdo by ze suplementace multivitaminy mohl těžit a jaké skupiny obyvatelstva jsou v ohrožení důležitých vitaminů nebo minerálních látek?

10 motivačních filmů, které tě donutí vstát z gauče

Tereza Koukalová
Tereza Koukalová před 8 dny
2

Každé roční období znamená možnost začít znovu a lépe. Pro začátek je důležitá motivace a tu vám přinášíme právě teď skrze našich 10 filmových tipů, které vás tak nakopnou, že si hned zítra zajdete do posilovny.

Jak na domácí trénink pro udržení svalové hmoty?

Petr Loskot
Petr Loskot před 9 dny

Kvůli karanténním opatřením a uzavřeným fitness centrům nemůžeme dodržovat náš obvyklý tréninkový plán, takže hledáme způsoby, jak naše svaly zatížit v domácích podmínkách i bez použití těžkých činek a strojů. Jak tedy máme cvičit, abychom si udrželi co nejvíce svalové hmoty?

Nedostatek spánku: Zvyšuje stres, chuť k jídlu a zpomaluje svalový růst

Zuzana Gáliková
Zuzana Gáliková před 10 dny
1

Všichni chceme být produktivní, ale den je nám krátký. Jako nejlepší řešení se zdá obětovat pár hodin spánku. Je to ale dobrý nápad? Co když si naopak škodíme? Přečtěte si, jak může deficit spánku působit na naše zdraví, stravování nebo hubnutí!

Domácí trénink celého těla pro muže #makamdoma

Aktin Redakce
Aktin Redakce před 10 dny
1

Pokud jsme zdraví a netrápí nás žádné zdravotní obtíže, momentálně nám nezbývá nic jiného než cvičit doma. Proto vám dnes přinášíme trénink celého těla pro muže. Ručíme za to, že i doma si pořádně máknete.

Výbušnost, dynamika, ztráta tuku! Objevte kouzlo zapomenutého švihadla

David Chmátal
David Chmátal před 10 dny
1

Švihadlo – dětská hra využívaná předními atlety a filmovými hvězdami. Objevte jedno z nejkomplexnějších cvičení znovu! Můžete jej provádět naprosto kdekoliv.

10 tipů na domácí cvičení pro ženy podle YouTube, zn. bez náčiní

Markéta Tesařová
Markéta Tesařová před 12 dny
5

S vizí nového těla nemusíte jen do fitka. Pořádný trénink si můžete dát také z pohodlí vašeho domova. Bude vám k tomu stačit jen cvičební podložka a youtube. Výmluvy jako "nemám čas, je to drahé" hoďte za hlavu! V 10 tipech na domácí cvičení si jistě najdete to své.

Domácí trénink celého těla pro ženy #makamdoma

Aktin Redakce
Aktin Redakce před 14 dny

Pokud jsme zdraví a netrápí nás žádné zdravotní obtíže, momentálně nám nezbývá nic jiného než cvičit doma. Proto vám dnes přinášíme trénink celého těla pro ženy. Ručíme za to, že i doma si pořádně máknete.

Aktin Vegan Protein Bar
Vitaminy, minerály a antioxidanty

Zdroje tvrzení uvedených na tomto banneru naleznete v popisku u daného produktu.

10 nejlepších jógových programů na YouTube pro začátečníky i pokročilé

Tereza Koukalová
Tereza Koukalová před 15 dny

Zkuste si doma v pokoji nebo venku zacvičit podle některých z nabízených videí a možná józe a jejím účinkům propadnete naplno.

Deload: Jaké výhody má pauza od zvedaní těžkých vah?

Tomáš Novotný
Tomáš Novotný před 17 dny

Pokročilí sportovec by měl více přemýšlet nad svým tréninkem, jinak mu hrozí únava a vyšší riziko zranění. Pomoci může deload. Víte, jak ho správně využívat?

Běháte správně? Zkuste těchto 5 tipů pro efektivní a zdravý běžecký styl

Romana Volgemutová
Romana Volgemutová před 17 dny
6

Běhání nám pomůže zlepšit fyzickou kondici, bojovat se stresem, zlepšit srdeční práci a podpořit imunitu. Víte, jaké základní techniky při běhu dodržovat, aby běhání vašemu zdraví spíše neubližovalo?

Zavřené fitko? Nezoufej, pořádně si zacvičíš a sexy postavu vytvaruješ i doma s pomocí Blogilates

Markéta Tesařová
Markéta Tesařová před 19 dny

Pevné tělo díky cvičení jen vlastní vahou? S Blogilates to zvládnete! Najděte si cvičební plán dle svých cílů, pusťe si video na youtube a směle do toho!

Chcete velká a široká záda? Cvičte přítahy velké činky v předklonu

Petr Loskot
Petr Loskot před 22 dny

Přítahy velké činky v předklonu jsou ideálním cvikem pro budování celkové síly a objemu zádového svalstva. Jak technicky správně tento cvik cvičit, abyste plně využili jeho potenciálu a zároveň nedošlo ke zranění?

Trénuješ bez progresu? Nechybuj a sestav si skutečně efektivní trénink

Ondřej Klein
Ondřej Klein před 24 dny
2

Nemáš čas a snažíš se mít výsledky nejlépe včera? Trénuješ klidně dvoufázově sedm dní v týdnu? Pak to je jeden z důvodů, proč tvoje výkonnost klesá, svaly nerostou a tuk nemizí. Efektivním nastavením tréninkového procesu dokážeš zázraky, které se v článku naučíš a ihned je můžeš převést do tvého tréninkového režimu.

Plank má nového světového rekordmana. Jak dlouho byste s ním vydrželi?

Tomáš Novotný
Tomáš Novotný před 24 dny

Těžko byste hledali lepší cvik, ve kterém se můžete překonávat mezi sebou a postupně posouvat své vlastní limity. Speciální agent americké DEA (Úřad pro potírání drog) vyzval sám sebe a vznikl z toho nový světový rekord a zápis do Guinessovy knihy rekordů. Jak dlouho vydržel v pozici oblíbeného prkna?

7 nejčastějších chyb a mýtů z posilovny, které tě stále brzdí

Ondřej Klein
Ondřej Klein před 24 dny
2

Skoro se až bojíte poprvé vstoupit do novodobé gladiátorské arény s názvem posilovna? Pojďme si společně prozradit několik častých chyb, které začátečníci dělají. Povíme vám také jedno tajemství o hubnutí. P.S. Nemusíš mít zrovna poslední kolekci Under Armour, aby sis mohl/a jít zacvičit, vše je jen v tvé hlavě.

Aktin Protein Bar
Aktin Magnesium

Zdroje tvrzení uvedených na tomto banneru naleznete v popisku u daného produktu.